Make a promise to live a lifetime in every heartbeat
Blog > Komentarze do wpisu
Munna Bhai M.B.B.S., czyli gangsterska zabawa
Munna Bhai M.B.B.S. to całkiem przyjemna komedia i ciekawe przygody mumbajskich mafiozów, które gwarantują, że podczas seansu stale towarzyszy nam rozbawienie i dobry humor. Nieuchwytny gangster udowadnia, że może być dobrym człowiekiem o wielkim sercu i pomagać potrzebującym.Wśród zabawnych zachowań bohaterów i sytuacji, jakie wywołują w film jest wplecione jest ważne pouczenie, do którego wszyscy powinniśmy się stosować.

Przygotuj się, bądź gotowy, aby przeżyć życie w jednej chwili
Co minęło, nie wróci, przyjmij to, co nadchodzi, z uśmiechem
Żyj na całego, życie może być krótkie, więc spraw żeby było coś warte!
Naucz się żyć w pełni
Łap okazję, życie jest za krótkie
Chwyć swoje szczęścieFilm jest bardzo ciepły i po prostu śmieszny jak żaden innny. Warto go obejrzeć, żeby się rozerwać i rozlużnić, ponieważ z pewnością u każdego wywoła szeroki uśmiech na twarzy.

Treść i trailer filmu tutaj


Zdjęcia: http://munnabhaimbbs.indiatimes.com/home.htm

niedziela, 16 września 2007, pheobe6

Polecane wpisy

  • Dilwale, czyli O wielkim sercu

    Produkcja: RedChillies Entertainment Reżyseria: Rohit Shetty Scenariusz: Yunus Sajawal Muzyka: AmarMohile Obsada: Shah Rukh Khan, Kajol, Varun Dhawan, Kriti San

  • Kites, czyli Latawce

    Produkcja: Rakesh Roshan Reżyseria: Anurag Basu Scenariusz: Anurag Basu, Robin Bhratt Muzyka: Rajesh ROshan Obsada: Hrithik Roshan, Barbara Mori, Kangana Ranaul

  • Thoda Pyaar Thoda Magic, czyli Odrobina Miłości Odrobina Magii

    Produkcja: Aditya Chopra, Kunal Kohli, Vicky Bahri, Vivek Bhatnagar, MituBhowmick Lange Reżyseria: Kunal Kohli Scenariusz: Kunal Kohli Muzyka: Shankar- Eshaan -

Komentarze
2007/09/16 12:22:35
Jestem pełna podziwu dla Ciebie :):):)Kiedy Ty to wszystko oglądasz, czytasz? Może masz dobę trochę dłuższą??
Dobra idą chwytać swoje szczęście:):)
Zaczynam je łapać od 16:P:P:P
-
2007/09/16 13:42:16
Iwonka, to nie jest takie trudne jak Ci się wydaje zwłaszcza, gdy się ma jeszcze wakacje:D Korzystam z każdej wolnej chwili, aby robić to co lubię:) Ja przyjdzie czas na naukę, prawdopodobnie na blogu wpisy nie będą się pojawiać tak często jak do tej pory:)
-
2007/09/16 16:11:35
Czeka ten film na mnie już dobre kilka miesięcy. Prawdopodobnie dlatego, że to ostatni tytuł z polskimi napisami, jaki mi został. Pewnie niedługo się skuszę:)
-
2007/09/16 17:06:07
Skuś się koniecznie, bo to niezła rozrywka:) Już pierwsze sceny są rozbrajające:) Sanjay jest świetny w tej roli. Wcześniej widziałam go tylko w poważnej roli w Mission Kashmir, ale teraz już wiem, że w komediach też się sprawdza.