Make a promise to live a lifetime in every heartbeat
Blog > Komentarze do wpisu
Albela, czyli zamroczony i zaślepiony jednocześnie
Doszłam do wniosku, że o filmach, które mi się nie podobają mam bardzo mało do powiedzenia. Dlatego ta notka będzie bardzo krótka. Przede wszystkim dlatego, że film mi się nie spodobał i w żaden sposób nie poruszył, a przez to nie zapisał się w mojej pamięci. Wiem tylko, że oglądając go stwierdziłam, iż największymi atrakcjami są Ash i Namrata, na które miło było popatrzeć i które  dobrze wcieliły się w swoje role.

Jeśli ktoś z Was znalazł więcej ciekawych elementów w filmie, zachęcam do pozostawiania komentarzy.

Treść i piosenka z filmu Albela

Zdjecia: sulekha.com

czwartek, 26 czerwca 2008, pheobe6

Polecane wpisy

  • Dilwale, czyli O wielkim sercu

    Produkcja: RedChillies Entertainment Reżyseria: Rohit Shetty Scenariusz: Yunus Sajawal Muzyka: AmarMohile Obsada: Shah Rukh Khan, Kajol, Varun Dhawan, Kriti San

  • Kites, czyli Latawce

    Produkcja: Rakesh Roshan Reżyseria: Anurag Basu Scenariusz: Anurag Basu, Robin Bhratt Muzyka: Rajesh ROshan Obsada: Hrithik Roshan, Barbara Mori, Kangana Ranaul

  • Thoda Pyaar Thoda Magic, czyli Odrobina Miłości Odrobina Magii

    Produkcja: Aditya Chopra, Kunal Kohli, Vicky Bahri, Vivek Bhatnagar, MituBhowmick Lange Reżyseria: Kunal Kohli Scenariusz: Kunal Kohli Muzyka: Shankar- Eshaan -

Komentarze
Gość: dziadek1952, *.nette.pl
2008/06/28 21:38:31
Tony będąc pod wpływem przepowiedni o księżniczce spotyka Sonię i jest nią tak oczarowany, a dokładniej zauroczony, że nic już do niego nie dociera. Wszystko, co dzieje się dookoła niego na siłę jest tłumaczone by było po myśli Taniego. Nie widzi prawdziwej miłości obok siebie. Sonia wykorzystuje zauroczenie Taniego dla swoich własnych celów tj odnalezienia grobu matki. Oglądając film i poczynania Taniego diabli mnie brali na to, co on wyprawia i jaki jest beznadziejny, ale pomyślałem sobie, że ja także znam takich zaślepionych ludzi, choć nie wszystkich zaślepiła miłość. Tony ma obsesję na punkcie swojej miłości do Soni, a ojciec Soni ma obsesje na punkcie Hindusów i wszystkiego, co hinduskie.
Tacy są do siebie podobni, choć podłoże jest inne, ale dotyczy miłości.
Toniego budzi pluszak Niny i nagranie z włożonego do środka magnetofonu, ojca zaś budzi Sonia, która odnalazła nie tylko grób matki, ale także jej listy. To ona uświadamia ojcu, że hindusi, dla których miłość i poświęcenie to najwyższe wartości nie mogą być z góry oskarżani, że są źli i podstępni.
Zastanawiam się tylko, co obudzi zauroczonych, których znam.
-
2008/07/06 12:56:01
Ups Dziadek zawstydziłeś mnie. Twój komentarz jest dłuższy i bardziej treściwy od mojej notki na temat filmu:)

"Wszystko, co dzieje się dookoła niego na siłę jest tłumaczone by było po myśli Taniego. Nie widzi prawdziwej miłości obok siebie.: - to jest wspaniałe podsumowanie postępowania głownego bohatera i w 100% zgadzam się z Twoją opinią. Zaślepienie człowieka może być czasami bardzo zaskakujące.
-
Gość: , *.torun.mm.pl
2008/09/26 15:20:46
Oglądałam ten film ;-))).Jest fantastyczny. Z resztą wszystkie bollywoody są super!
-
2008/09/26 17:25:39
Witaj gościu z Torunia:) Bardzo się cieszę, że film Ci się podobał;) ale jednak nie mogę się z Tobą zgodzić, że wszystkie bollywoody są super. Miałam niestety okazję przekonać się na własnej skórze, że niektóre filmy bolly są całkowicie beznadziejne. Życzę Ci jednak, żebyś nie trafiła na taki tytuł, a Twoja fascynacja tym kinem nigdy nie wygasła:)
-
Gość: dziadek1952, *.dynamic.chello.pl
2014/02/21 19:30:46
Dawno mnie tu nie było. Kasiu nie wiem czy nie ma czy tylko nie mogę otworzyć. Chodzi o cytaty z filmu Albela. Mam do dodania cytat.
 Dlaczego każda miłość musi walczyć z przeciwnościami losu.
Może w ten sposób Bóg sprawdza prawdziwość naszych uczuć.
A co z tymi dla których wynik testu jest pozytywny?
Łączą się na zawsze.

 Płomień miłości jest silny, ale potrafi się szybko wypalić.
Pozdrawiam Andrzej